Idealny sufit

Sufit na raty

Jako jedyna firma w Polsce oferujemy Państwu dogodne warunki kredytowania remontu. Dzięki nam mają Państwo możliwość skorzystania ze środków finansowych, które mogą Państwo przeznaczyć na cele remontowe.

Zgłoszenie

Zgłaszają się Państwo do nas mailowo na doradca@idealny-sufit.pl, telefonicznie 533-326-255 lub osobiście, aby przystąpić do składania wniosku

Decyzja

Wypełniają Państwo wniosek online. Wysokość rat można dostosować do własnych możliwości i potrzeb. Decyzję kredytową otrzymują Państwo w 10 minut.

Realizacja

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, mogą się Państwo umawiać z wykonawcą na termin realizacji usługi i cieszyć się pięknym sufitem!

Raty dla Państwa wygody

Wystarczy zgłosić się do nas mailowo lub telefonicznie z informacją o chęci zawarcia umowy kredytowej. Wniosek można wypełnić online, a decyzję kredytową otrzymają Państwo w ciągu 10 minut.

Wysokość rat oraz czas spłacania kredytu ustalają Państwo samodzielnie. Mają Państwo także możliwość ubezpieczenia spłaty pożyczki. Oprocentowanie kredytu jest stałe i zależne od sumy kredytowanej.

Są Państwo zainteresowani usługą finansowania remontu? Prosimy skorzystać z Formularza obok – oddzwonimy!

    Kredytów udziela Inbank Polska: